Kim jesteśmy?

O nas.

Gravel to nasza pasja.

Jesteśmy grupą pasjonatów, dla których rower to sposób na spędzanie czasu i nie tylko. Kolarstwo szutrowe, czyli tzw. gravel od kilku lat szturmuje rynek rowerowy. Czas pokazał, że nie jest to przelotna moda, ale wyraźny trend, który i nas porwał.

Portal ten powstał w celu zgromadzenia treści od wielu użytkowników i ułatwiania do nich dostępu w jednym miejscu.

Szukamy chętnych do podzielenia się swoimi relacjami, starannie poprowadzonymi trasami po najpiękniejszych szutrach i najładniejszymi zdjęciami, aby inni mogli skorzystać w tej wiedzy. 

Zapraszamy też na wspólne wyjazdy i ustawki, więcej informacji wkrótce!

Piotr Ostachowski

Współtwórca

Rower i fotografia. Z rowerowym światem związany od 2007, od MTB, przez szosę po gravel. Najlepsze trasa to od świtu do zmierzchu, po zupełnie nowych ścieżkach, koniecznie z dobrą kawą w trakcie.

Witold Jagocki

Współtwórca

Wychowany na szosie i przełaju, próbuję łączyć prozę życia z zamiłowaniem do jazdy. Zgrana załoga, ciesząca zmysły trasa i wychodne z domu, to przepis na udaną jazdę. A tej nigdy mało.

Olga de Żbik

Content Creator

Najbardziej lubię być w drodze. Specjalizuję się w podróżowaniu solo, ale mam też szczęście do fajnych ekip. Czas dzielę między enduro i gravela, po prostu spotkacie mnie w lesie.

Krakoska Scena Gravelowa

Content Creator

Scena robi to co lubi: przemieszcza się z wykorzystaniem roweru od punktu a do punktu n, gdzie n dąży do nieskończoności. Kiedy wszyscy szosa albo mtb my jedziemy środkiem białej drogi.

Dołącz do naszej rowerowej społecznośći.

Szukamy chętnych do wspołpracy

Chcesz opisać swoją przygodę, ulubioną trasę, czy wyścig który wyssał z Ciebie reszki sił?